Lietuvos šokėjų ant ledo pora – bronzos medalių laimėtoja

Lietuvos šokėjų ant ledo pora – bronzos medalių laimėtoja

2024 01 15


Šeštadienį Žalgirio arena, Kaunas ir visa Lietuva sprogo iš džiaugsmo – mūsų šokių ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius iškovojo Europos dailiojo čiuožimo čempionato bronzos medalius! Surinkę 203,37 balo jie pasiekė ir savo asmeninį rekordą, taip pat galima sakyti, jog tam tikrą rekordą pasiekė ir arenoje susirinkę žiūrovai – Europos čempionatas greičiausiai niekada nevyko tokioje fantastiškoje atmosferoje.

Europos dailiojo čiuožimo čempionate Lietuva medalius iškovojo po 18 metų pertraukos. Viso Lietuva šio rango turnyre turi tris medalius, ir visi trys jie yra bronziniai: jie buvo iškovoti 2000-aisiais, 2006-aisiais, ir – įsiminkime šią datą – 2024-aisiais.

Publika itin šiltai sutiko ir kitus Lietuvos atstovus, dalyvavusius čempionate: moterų grupėje varžėsi Aleksandra Golovkina, o šokių ant ledo disciplinoje savo pasirodymus demonstravo Paulina Ramanauskaitė ir Deividas Kizala. Užimtos 16-osios vietos tiek A. Golovkinai, tiek P. Ramanauskaitei su D. Kizala taip pat yra geriausi rezultatai per šių sportininkų karjeras.

Sveikiname ir linkime sėkmės mūsų sportininkams bei jų treneriams. Tikimės, jog po puikiai įvertinto čempionato kitų aukščiausio rango varžybų Lietuvoje ilgai laukti nebereikės!