Įsibėgėjo projektas "Aktyvūs vaikai"

Įsibėgėjo projektas "Aktyvūs vaikai"

2023 02 03


 Lietuvos sporto muziejus vakarais pilnas šurmulio ir klegesio. Čia sportuoja 3-6 metų vaikai, dalyvaujantys Sporto rėmimo fondo ir muziejaus bendrame projekte „Aktyvūs vaikai“. Sporto-edukacinėje klasėje treniruotes veda profesionali trenerė Augustė. Vaikai atlieka įvairias užduotis, pratimus, žaidžia sportinius žaidimus, kurie lavina fiziškai ir gerina emocinę sveikatą. Užsiėmimuose naudojama daug ir įvairaus inventoriaus, kuris  treniruotes paverčia patraukliomis, linksmomis, dinamiškomis: tai kamuoliai, vikrumo žiedai, lazdos, žymekliai, balansavimo priemonės, barjerai ir kt.  Bet labiausiai vaikai mėgsta inovatyvias  priemones: reakcijos lavinimo treniruoklį „ROXPro“, interaktyvias lėkštes ir interaktyvias grindis.

         Projektas „Aktyvūs vaikai “ vyks iki rudens, bet norinčiųjų patekti į nemokamas treniruotes mažųjų sporto mėgėjų skaičius gerokai viršija galimybes. Teks muziejininkams galvoti ir kurti naujus užsiėmimus.

Atsinaujinusiame  muziejuje padaugėjo lankytojų ir darbo dienomis bei šeštadieniais. Lankytojai susipažįsta su turtinga mūsų šalies sporto istorija, unikaliais eksponatais, dalyvauja  edukacinėse programose bei renginiuose.