Lietuvos Olimpinės kolekcininkų asociacijos narių paroda

980 Peržiūros

2017 m. lapkričio 11 d. buvo atidaryta Lietuvos Olimpinės kolekcininkų asociacijos (LOKA) narių rinkinių paroda, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui. Tai antroji LOKA kolekcininkų paroda sporto tematika, kurioje rodoma tik nedidelė dalis visų kolekcijų.

Vilniaus sporto festivalis 2017

547 Peržiūros

   2017 m. spalio 14-15 dienomis Vilniuje Litexpo parodų rūmuose šurmuliavo Vilniaus sporto festivalis, skirtas plėtoti sporto, sveikatinimo ir aktyvaus gyvenimo kultūrą. Festivalis subūrė daugybę sporto, sveikatingumo organizacijų, klubų, būrelių bei įvairiausių sporto prekių ženklų atstovų, profesionalių sportininkų, sveikos gyvensenos šalininkų bei dar tik pradedančius savo veiklą sporto bei sveikatingumo srityje.

 

Muziejų TARPTAUTINIS bendradarbiavimas

617 Peržiūros

   2017 m. spalio 4-6 d. Lietuvos muziejų asociacijos Vadybos sekcija organizavo studijinę kelionę „Latvijos ir Estijos muziejų inovacijos ir jų pritaikymas Lietuvos muziejų modernizavime“. Šios kelionės tikslas buvo susipažinti su Latvijos ir Estijos muziejų atnaujintomis ir naujai įrengtomis ekspozicijomis, taikomais šiuolaikiškais eksponavimo metodais, šiuolaikinių informacinių technologijų panaudojimu ekspozicijose bei naujomis muziejinės veiklos organizavimo formomis.                      

Tapybos paroda Sporto muziejuje

635 Peržiūros

Spalio 3-22 dienomis Lietuvos sporto muziejaus parodų erdvėje (Muziejaus g. 7, Kaunas) veikia Audingos Unikatės Tapybos paroda. Maloniai kviečiame apsilankyti.

Lietuvos sporto muziejų posėdis Alytuje

590 Peržiūros

2017 m. rugsėjo 18 d.. Alytaus Adolfo Ramanausko Vanago gimnazijos muziejuje įvyko Lietuvos sporto muziejų tarybos posėdis, kuriame dalyvavo Tarybos nariai iš Alytaus, Kauno, Klaipėdos,  Marijampolės, Panevėžio.

           Tarybos pirmininkas Pranas Majauskas, pasveikinęs  susirinkusius Tarybos narius, bei Adolfo Ramanausko Gimnazijos direktorių Virginijų Skroblą, Alytaus savivaldybės sporto ir rekreacijos skyriaus vedėją Adomą Andrušaitį bei Alytaus ir Dzūkijos televizijos  atstovus, trumpai supažindinęs susirinkusius su posėdžio darbotvarke, išreiškė viltį, kad tarybos narių atvykimas yra planuotas, kuriame tarybos nariai turės galimybę artimiau susipažinti su Alytaus sporto muziejaus darbu ir lūkesčiais, taip pat kiekvieno miesto  atstovai turės pasiūlyti bei kartu su visais tarybos nariais aptarti savo planus ateičiai t.y. sekantiems 2018 tiems metams.