Lietuvos mokinių rašinio konkurso akimirkos

871 Peržiūros

    2018 m. vasario 27 d. Lietuvos sporto muziejuje įvyko finalinis mokinių rašinio konkurso etapas. Jau nuo 2017 m. gruodžio mėn. mokiniai rašė ir siuntė rašinius tema "Labiausiai įsiminęs Lietuvos šimtmečio sportininkas. Buvo gauti net 105 rašiniai iš visos Lietuvos mokyklų, gimnazijų, progimnazijų ir kitų mokymo įstaigų.

Iškiliai paminėtas Lietuvos 100 – metis Lietuvos sporto muziejuje

834 Peržiūros

     2018 m. vasario 15 d. Kaune Lietuvos sporto muziejuje Lietuvos sąjūdžio Kauno taryba kartu su Lietuvos muziejumi organizavo  renginį, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Į muziejų rinkosi gausus Lietuvai nusipelniusių įvairių profesijų, pomėgių, atsakingas pareigas ėjusių bei Lietuvai nusipelniusių žmonių būrys, su kaupu užpildęs muziejaus didžiąją salę.

28-tąjį kartą buvo pagerbti Kauno sporto veteranai

969 Peržiūros

   Gražų šeštadienio vidurdienį (2018 m. Sausio 13 d.)  kaip niekada pilnutėlėje Lietuvos sporto muziejaus didžiojoje salėje būriavosi Kauno miesto sporto veteranai bei jų pagerbti atvykę svečiai iš Vilniaus, Alytaus Prienų bei kitų Lietuvos  vietovių bei organizacijų. Šį kartą šį paminėjimą, skirtą Sausio 13-tajai bei Lietuvos Šimtmečiui paminėti, surengė Lietuvos olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba, Kauno sporto veteranų klubas ,,Ąžuolynas bei Lietuvos sporto muziejus. 

   

 

,,Žemaičiams 21-eri", o galbūt ,,So ripkė irinkė svietą"

965 Peržiūros

Įžangai matyt aktualu priminti, kad 2012 metų gegužės mėn. 27 dienos ,,Plungės žinios" laikraštyje, ,,Žemaičiams - 15 metų: veiklos rezultatai ir faktai", buvo aprašyta apie klubą.

(Plačiau:http://www.pzinios.lt/Rubrikos/Sportas/Zemaiciams-15-metu-veiklos-rezultatai-ir-faktai).  

Šį straipsnelį, apie lietuviško ritinio sporto klubo ,,Žemaičiai" veiklos tęstinumą, kuris yra tarsi ,,sporto pelenė". (Klubo veikla nekreipiama į sporto rezultatus, nors ir jų yra apstu, o jei norit, ,,Žemaičiai" tarsi žemaitukų arkliukai, etnosporto keliu, eina mindami savo pėdas net nuo 2004).

Įprasminant 21 -ąjį klubo veiklos sezoną, kuris niekada nebuvo nei uždarytas, nei kaip nors kitaip sustabdytas, šiemet, gruodžio 12 dieną, Lietuvos sporto muziejuje buvo pagerbti 1 - ųjų Lietuvos etnožaidynių, parodomosios ,,mini ripkės 3x3" dalyviai. 

Muziejuje apsilankė jaunieji svečiai iš Europos

751 Peržiūros

          2017 m. gruodžio 13 d. Lietuvos sporto muziejuje buvo priimti ir pagerbti bendro ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto ERASMUS + 2 dalyviai atvykę iš Ispanijos, Portugalijos, Lenkijos, Latvijos ir Rumunijos bei Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos. Svečius lydėjo LTOK Kauno apskrities tarybos narys, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos kūno kultūros mokytojas Kęstas Joneliūnas, anglų kalbos mokytojos Sonata Pikienė ir Adelė Berezovskaja, bei bibliotekos vedėja Danguolė Gribinienė. 


 


LTOK Kauno paskrities tarybos narys Kęstas Joneliūnas perduoda dovaną Lietuvos Sporto muziejaus direktoriui Pranui Majauskui