Europos muziejų nakties akimirkos

142 Peržiūros

2019 m. gegužės  18 d. įvyko tradicinė Europos muziejų naktis, kurioje dalyvavo ir Lietuvos sporto muziejus. Dėkojame visiems apsilankiusiems ir nepraėjusiems pro šalį. 

Sveikatos stiprinimo šventė "Žalia diena"

115 Peržiūros

2019 m. gegužės 9 d. Lietuvos sporto muziejaus kiemelyje įvyko Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos kartu su Lietuvos sporto muziejumi ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba organizuotas Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-4 klasių mokinių sveikatos stiprinimo šventė „Žalia diena". 

Daug įdomaus buvo išgirsta iš pirmų lūpų...

184 Peržiūros

            Nors rinkimų maratonas eina į pabaigą, tačiau kiekvienas mūsų nori ir viliasi susitikti su kandidatu ir išgirsti jam į rūpimų klausimus atsakymus iš pirmų lūpų. Ir labai malonu, kad šį kartą toks susitikimas įvyko Lietuvos sporto muziejuje, kur dalyvavo net trys skirtingų pakraipų kandidatai.

Nuskambėjo, nuaidėjo gražiausi pavasario akordai...

214 Peržiūros

                Gražų pavasario rytą, kaip kasmet, dar prieš trisdešimtį metų gimusi, Lietuvos sporto muziejuje vyko tradicinė Pavasario – Atvelykio sporto, gal negražu sakyti veteranų, o iš tikro tai sporto ir gražios dainos, nuo pat jaunų dienų lydėjusios, draugystės šventė. Šį kartą kaip niekad gausiai rinkosi svečiai ir dalyviai nešini dar nuo Šv. Velykų užsilikusius margučius, šioms margučių ridenimo varžyboms, o ką jau kalbėti apie Lietuviškos dainos varžytuves.

Būsimųjų krepšinio meistrų pasirodymas džiugino iš viso pasaulio atvykusius Didžiojo krepšinio meistrus

146 Peržiūros

                 2019 m. balandžio 25 d. Lietuvos sporto muziejaus Vytautų Augustauskų sporto kiemelyje įvyko gražus naujos krepšinio atmainos - ,,Trikrepšio“  pristatymas Kaune vykstančių FIMBA PASAULIO LYGA KAUNAS 2019 varžybų dalyviams.