Muziejuje apsilankė jaunieji svečiai iš Europos

2017 m. gruodžio 13 d. Lietuvos sporto muziejuje buvo priimti ir pagerbti bendro ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto ERASMUS + 2 dalyviai atvykę iš Ispanijos, Portugalijos, Lenkijos, Latvijos ir Rumunijos bei Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos. Svečius lydėjo LTOK Kauno apskrities tarybos narys, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos kūno kultūros mokytojas Kęstas Joneliūnas, anglų kalbos mokytojos Sonata Pikienė ir Adelė Berezovskaja, bei bibliotekos vedėja Danguolė Gribinienė.

LTOK Kauno paskrities tarybos narys Kęstas Joneliūnas perduoda dovaną Lietuvos Sporto muziejaus direktoriui Pranui Majauskui

Gražiai ir pakiliai pagerbtos pokario iškiliausios Lietuvos krepšininkės

2017 m. gruodžio 12 d.  Kauno sporto veteranų klubas ,,Ąžuolynas“, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba ir Lietuvos sporto muziejus Onelės Butautienės dukrelės Vidos Butautaitės namuose iškilmingai pagerbė Lietuvos pokario laikų iškiliausias ne tik krepšinio, bet ir lengvosios atletikos bei rankinio buvusių Lietuvos rinktinių nares bei daugkartines  Lietuvos čempiones: Onelę Butautienę, Ireną Stankevičienę, Onelę Gasparkienę ir Faustą Bimbienę, sulaukusias garbingo 90-ties metų jubiliejaus.

Kviečiame dalyvauti mokinių rašinio konkurse

Kviečiame dalyvauti mokinių rašinio konkurse tema: „Labiausiai įsiminęs Lietuvos Šimtmečio sportininkas“.

Konurso nuostatai parsisiųsti

Lietuvos sporto muziejaus viešnagė Alytuje

2017 m. lapkričio 23 d. Lietuvos sporto muziejaus kolektyvas išsiruošė į ilgai lauktą kelionę po Dzūkiją. Kelionė prasidėjo aplankant Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos bendruomenę, kur visus pasitiko mokyklos direktorius Alfonsas Lietuvininkas ir Alytaus Kolekcininkų klubo prezidentas Zenonas Gramackas.

Kviečiame aplankyti Lietuvos sporto muziejų

Kauno senamiestyje, greta Rotušės aikštės, Muziejaus g. 7-jame name, nuo 1991-ųjų metų veikia Lietuvos sporto muziejus. Muziejaus fonduose sukaupta apie 20000 eksponatų, beveik 1000 jų eksponuojama nuolatinėje ekspozicijoje ir parodose. Čia susipažinsite su Lietuvos sporto istorija, kūno kultūros ir sporto pradininkais, atskirų sporto šakų raida, pamatysite Kauno “Žalgirio” rankininkių iškovotą Europos šalių čempionių taurę (1968 m.), Kauno “Žalgirio” krepšininkų iškovotus prizus; tarp jų, tarpžemyninė V. Džonso (1986 m.) ir Eurolygos čempionų (1999 m.) taurės. Ekspozicijoje rasite ir įžymių Lietuvos sportininkų – olimpiečių, pasaulio ir Europos čempionų bei rekordininkų prizus, asmeninius daiktus. Eksponatus yra padovanoję LR Prezidentas Valdas Adamkus, LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas, daugelis žinomų sportininkų: Algirdas Šocikas, Arvydas Sabonis, Modestas Paulauskas, Gintaras Umaras, Romas Ubartas, Virgilijus Alekna, Antanas Bagdonavičius, Vladas Česiūnas, Birutė Kalėdienė, Vida Vencienė, Lina Kačiušytė ir kiti.