,,Žemaičiams 21-eri", o galbūt ,,So ripkė irinkė svietą"

Įžangai matyt aktualu priminti, kad 2012 metų gegužės mėn. 27 dienos ,,Plungės žinios" laikraštyje, ,,Žemaičiams - 15 metų: veiklos rezultatai ir faktai", buvo aprašyta apie klubą.

(Plačiau:http://www.pzinios.lt/Rubrikos/Sportas/Zemaiciams-15-metu-veiklos-rezultatai-ir-faktai).

Šį straipsnelį, apie lietuviško ritinio sporto klubo ,,Žemaičiai" veiklos tęstinumą, kuris yra tarsi ,,sporto pelenė". (Klubo veikla nekreipiama į sporto rezultatus, nors ir jų yra apstu, o jei norit, ,,Žemaičiai" tarsi žemaitukų arkliukai, etnosporto keliu, eina mindami savo pėdas net nuo 2004).

Įprasminant 21 -ąjį klubo veiklos sezoną, kuris niekada nebuvo nei uždarytas, nei kaip nors kitaip sustabdytas, šiemet, gruodžio 12 dieną, Lietuvos sporto muziejuje buvo pagerbti 1 - ųjų Lietuvos etnožaidynių, parodomosios ,,mini ripkės 3x3" dalyviai.

Muziejuje apsilankė jaunieji svečiai iš Europos

2017 m. gruodžio 13 d. Lietuvos sporto muziejuje buvo priimti ir pagerbti bendro ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto ERASMUS + 2 dalyviai atvykę iš Ispanijos, Portugalijos, Lenkijos, Latvijos ir Rumunijos bei Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos. Svečius lydėjo LTOK Kauno apskrities tarybos narys, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos kūno kultūros mokytojas Kęstas Joneliūnas, anglų kalbos mokytojos Sonata Pikienė ir Adelė Berezovskaja, bei bibliotekos vedėja Danguolė Gribinienė.

LTOK Kauno paskrities tarybos narys Kęstas Joneliūnas perduoda dovaną Lietuvos Sporto muziejaus direktoriui Pranui Majauskui

Gražiai ir pakiliai pagerbtos pokario iškiliausios Lietuvos krepšininkės

2017 m. gruodžio 12 d.  Kauno sporto veteranų klubas ,,Ąžuolynas“, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba ir Lietuvos sporto muziejus Onelės Butautienės dukrelės Vidos Butautaitės namuose iškilmingai pagerbė Lietuvos pokario laikų iškiliausias ne tik krepšinio, bet ir lengvosios atletikos bei rankinio buvusių Lietuvos rinktinių nares bei daugkartines  Lietuvos čempiones: Onelę Butautienę, Ireną Stankevičienę, Onelę Gasparkienę ir Faustą Bimbienę, sulaukusias garbingo 90-ties metų jubiliejaus.

Kviečiame dalyvauti mokinių rašinio konkurse

Kviečiame dalyvauti mokinių rašinio konkurse tema: „Labiausiai įsiminęs Lietuvos Šimtmečio sportininkas“.

Konurso nuostatai parsisiųsti

Lietuvos sporto muziejaus viešnagė Alytuje

2017 m. lapkričio 23 d. Lietuvos sporto muziejaus kolektyvas išsiruošė į ilgai lauktą kelionę po Dzūkiją. Kelionė prasidėjo aplankant Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos bendruomenę, kur visus pasitiko mokyklos direktorius Alfonsas Lietuvininkas ir Alytaus Kolekcininkų klubo prezidentas Zenonas Gramackas.