Daug įdomaus buvo išgirsta iš pirmų lūpų...

613 Peržiūros

            Nors rinkimų maratonas eina į pabaigą, tačiau kiekvienas mūsų nori ir viliasi susitikti su kandidatu ir išgirsti jam į rūpimų klausimus atsakymus iš pirmų lūpų. Ir labai malonu, kad šį kartą toks susitikimas įvyko Lietuvos sporto muziejuje, kur dalyvavo net trys skirtingų pakraipų kandidatai.

Nuskambėjo, nuaidėjo gražiausi pavasario akordai...

866 Peržiūros

                Gražų pavasario rytą, kaip kasmet, dar prieš trisdešimtį metų gimusi, Lietuvos sporto muziejuje vyko tradicinė Pavasario – Atvelykio sporto, gal negražu sakyti veteranų, o iš tikro tai sporto ir gražios dainos, nuo pat jaunų dienų lydėjusios, draugystės šventė. Šį kartą kaip niekad gausiai rinkosi svečiai ir dalyviai nešini dar nuo Šv. Velykų užsilikusius margučius, šioms margučių ridenimo varžyboms, o ką jau kalbėti apie Lietuviškos dainos varžytuves.

Būsimųjų krepšinio meistrų pasirodymas džiugino iš viso pasaulio atvykusius Didžiojo krepšinio meistrus

647 Peržiūros

                 2019 m. balandžio 25 d. Lietuvos sporto muziejaus Vytautų Augustauskų sporto kiemelyje įvyko gražus naujos krepšinio atmainos - ,,Trikrepšio“  pristatymas Kaune vykstančių FIMBA PASAULIO LYGA KAUNAS 2019 varžybų dalyviams.

Ikimokyklinukų Trikrepšio festivalis 2019

570 Peržiūros

    Kovo 7 – 13 dienomis per Lietuvą praūžė ikimokyklinukų Trikrepšio festivalis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Šį renginį jau 10 – tą kartą organizuoja LTOK Kauno apskrities taryba, Lietuvos sporto muziejus ir Respublikinė ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Šiais metais į jau tradiciniu tapusį festivalį įsitraukė 62 ikimokyklinės įstaigos iš Kauno, Šiaulių, Jonavos, Radviliškio, Jurbarko ir Kalvarijos. Jame dalyvavo virš 3000 vaikų, jų pedagogų, tėvelių, mamyčių, senelių, močiučių ir kitų artimųjų.

Europarlamentaras Bronis Ropė apsilankė muziejuje

613 Peržiūros

          Kauno sporto bendruomenės nariai Lietuvos sporto muziejuje svetingai sutiko ir gražiai bei šiltai priėmė Europos Parlamento Briuselyje narį Bronių Ropę. Sutikimas įvyko be galo šiltoje ir jaukioje aplinkoje grojant instrumentiniam vokaliniam ansambliui bei gausiam atėjusių jį pasitikti jo gerbėjų būriui.