XXIX - asis Tarptautinis tinklinio turnyras

436 Peržiūros

Kasmet Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo šventę Kauno jaunieji tinklininkai pažymi Tradiciniu tarptautiniu tinklinio turnyru. Jo pradininkais buvo tuometinės Kauno tinklinio mokyklos  direktorius Vytautas Margevičius ir vaikinų treneris Vytautas Kirkliauskas. Jų iniciatyvą palaikė Olimpinio komiteto Kauno taryba, visad pasirūpindama komandoms apdovanoti prizais ir juos įteikia pirmininkas Pranas Majauskas turnyro uždarymo ceremonijoje. Kartu su kauniečiais atvyksta dalyvauti bendraamžiai iš Kaliningrado, Sankt Peterburgo (Rusija), Rygos, Daugpilio (Latvija), Narvos (Estija), Putcko, Starogard – Gdansko (Lenkija), Gardino (Baltarusija).

 

XII –asis Lietuvos mokinių rašinio konkursas ,,Nuo mažo takelio į didįjį olimpinį kelią...“

1023 Peržiūros

Kaip ir kiekvienas rimtas darbas, taip ir šis XII-asis Lietuvos mokinių rašinio konkursas surengtas Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities tarybos, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos ir Lietuvos sporto muziejaus. Taigi, 2019 m. vasario 26 d. Lietuvos sporto muziejus į didžiąją salę „sukvietė“ daugiau nei 140 įvairaus amžiaus jaunųjų rašytojų, jų pagalbininkų mokytojų iš visos Lietuvos. 

Oriai paminėta Vasario – 16 – oji

312 Peržiūros

            Tęsiant tautines tradicijas į Lietuvos sporto muziejaus patalpas rinkosi gausus ne tik Sporto veteranų, buvusių olimpiečių, Lietuvos sporto universiteto dėstytojų, bet ir Lietuvos  sąjūdžio Kauno tarybos nariai, buvusių partizanų vaikai, įvairių sukarintų organizacijų, politinių kalinių ir tremtinių sąjungos bei kitų visuomeninių judėjimų nariai.

 

Svečiai iš Estijos

318 Peržiūros

   2019 m. sausio 17 d. Lietuvos sporto muziejuje lankėsi kolegos iš Estijos Sporto ir Olimpinių žaidynių muziejaus Taline. 

Kaune olimpiečiai ir sporto veteranai su viltimi pasitiko 2019 –sius metus

480 Peržiūros

         Lietuvos sporto muziejuje nuo jo įsikūrimo dienos kiekvienais metais, pasitinkant Naujuosius metus,   Lietuvos olimpiečiai ir sporto veteranai renkasi ne tik pasidžiaugti praeitų metų atliktais kilniais darbais bei pasiektais laimėjimais, bet ir pagerbti  jubiliatus, kurių per metus susikaupia ne viena dešimtis. Tad ir šį kartą į šią šventę atvyko nemažas būrys iškiliausių olimpiečių,  pasaulio rekordininkė Romos olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja bei Tokijo olimpinių žaidynių ketvirtos vietos laimėtoja Birutė Kalėdienė,  Seulo olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja Birutė Šakickienė, Miuncheno olimpinių žaidynių dalyvė Birutė Statkevičienė, iškiliausi Lietuvos treneriai, Lietuvos sporto universiteto dėstytojai, Kūno kultūros mokytojai, sporto organizatoriai, gražus būrys Vilniaus sporto veteranų klubo ,,Aidas“ narių su pirmininku Vitu Gudiškiu, Lietuvos Respublikos Seimo narys Andrius Kupčinskas, Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV vyriausia specialistė Dalia Galnaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo nario Ramūno Karbauskio patarėja Neringa Žirlytė, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kauno skyriaus vadovė Vaida Pranarauskaitė ir daugelis kitų garbių svečių.