Lietuvos sporto muziejuje atidaryta paroda, skirta LTOK 30-mečiu paminėti

347 Peržiūros

       2018 m. gruodžio 1 d., pasitinkant Lietuvos tautinio olimpinio komiteto atkūrimo 30 – metį,  Lietuvos sporto muziejaus kolektyvas,  LTOK Kauno apskrities tarybos ir Sporto veteranų klubo ,,Ąžuolynas“ nariai surengė ne tik unikalią parodą, bet ir meninę programą.


Skelbiamas mokinių rašinio konkursas "Nuo mažo takelio į didįjį olimpinį kelią..."

421 Peržiūros

Kviečiame dalyvauti tradiciniame mokinių rašinio konkurse nuo 20118 m. gruodžio 1 d. iki 2018 m. vasario 1 d.

Tema "NUO MAŽO TAKELIO Į DIDĮJĮ OLIMPINĮ KELIĄ..."

Nuostatus galite parsisiųsti čia.

Susitikimas su rašytoju, filosofu, atgimimo sąjūdžio pirmeiviu Arvydu Juozaičiu

226 Peržiūros

   2018 m. lapkričio 8 d. naujai įrengtoje didžiojoje Lietuvos sporto muziejaus ekspozicijų salėje įvyko dalykiškas ir šiltas miesto sporto bendruomenės narių susitikimas su Lietuvos atgimimo sąjūdžio pirmeiviu, rašytoju,  filosofu, daugkartiniu Lietuvos, buvusios Tarybų sąjungos pasaulio rekordininku, Monrealio olimpinių žaidynių prizininku Arvydu Juozaičiu.

EDUKACINĖ-OLIMPINĖ EKSPEDICIJA „TARP PASAULIO IR LIETUVOS – MES!“

209 Peržiūros

Spalio 25 d. Kauno šv. Kazimiero progimnazijos pedagogų komanda organizavo Kauno m. bendrojo ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių edukacinę-olimpinę ekspediciją „Tarp pasaulio ir Lietuvos – mes“. Šiam renginiui pasirinkome netradicinę erdvę – Lietuvos sporto muziejų, kuris atitiko visus renginio idėjos kriterijus: ugdyti vaikų pažinimo kompetencijas kūrybingai stebint, veikiant, atrandant; lavinti patirtinį ugdymą gerųjų pavyzdžių pagalba; skatinti vaikų sveiką ir saugų judrumą bendraujant ir bendradarbiaujant komandoje netradicinėse aplinkose; skiepyti olimpines vertybes bei dorovines nuostatas.

Dienos šviesą išvydo knygelė ,,OLIMPINIS ALKAS – LIETUVOS SPORTO MUZIEJUS“

241 Peržiūros

Gražioje Lietuvos sporto muziejaus didžiosios salės aplinkoje, dalyvaujant gausiam būriui muziejaus bičiulių ir svečių iš Kanados, Lietuvos Respublikos Seimo, įvairių Lietuvos nevyriausybinių organizacijų, buvo ne tik prisiminta Lietuvos pirmosios tautinės olimpiados paminėjimo Kauno sporto halėje įspūdžiai, dar kartą nuoširdžiai padėkota ją rengusiems žmonėms, bet ir buvo pristatyta savo išore kukli, tačiau savo turiniu ir iliustracijomis turininga ir vaizdi knygelė apie dar 1991 m. gimusį pirmąjį Lietuvos sporto muziejų, jo nueitus nelengvus kūrimosi bei tolimesnį jo gyvavimo ir veiklos kelią.