Lietuvos sporto muziejui iš JAV atvežti Rimo Šalaviejaus sportiniai apdovanojimai

301 Peržiūros

             Mus pasiekė džiugi žinia, kad  iš Čikagos į Lietuvą yra atvežti praeityje garsaus boksininko Lietuvos čempiono, Lietuvos išeivijos Šaulių Sąjungos aktyvaus nario Rimanto Šalaviejaus sportiniai apdovanojimai. 2019 m. rugpjūčio 26 d. į muziejų atvyko  Lietuvos Šaulių Sąjungos vadovybės ir atvykusių i Lietuvą Lietuvos išeivijos Šaulių Sąjungos atstovai atlikti oficialią apdovanojimų dovanojimo ceremoniją.

30 –toji kelionė į ,,Baltijos kelią“

323 Peržiūros

           Tą kartą, 1989 m. rugpjūčio mėn.,  vykdami į Vilnius – Ryga autostrados 105 –ąjį kilometrą pasižiūrėti kur stovės Kauno regiono žmonės Baltijos kelyje susikibę rankomis, net nepagalvojome, kad po 30 –ties metų vėl teks ten nuvykti - tik aišku jau visai su kita misija.

 

Lietuvos sporto muziejų aplankė pasaulio UFC 2017 metų čempionė Rožė Namajūnaitė

331 Peržiūros

                 2019 m. rugpjūčio 12 d. Lietuvos sporto muziejuje sporto federacijų, sportininkų bei artimųjų buvo gražiai ir šiltai sutikta ir pagerbta UFC 2017 m. pasaulio čempionė Roželė Namajūnaitė. Šia proga miesto sporto bendruomenė turėjo galimybę ne tik pamatyti, bet ir pabendrauti ne tik su ja pačia čempione, bet ir su jos artimiausiais žmonėmis: broliuku, mama, močiutėmis, dėdėmis ir kitais artimais žmonėmis bei sporto bendruomenės nariais, Kauno bokso federacijos prezidentu Rimantu Rutkausku, Lietuvos Bušido federacijos prezidentu Donatu Simonaičiu, prof. Arimantu Dumčiumi, dr. Raimundu Kaminsku, iškiliausiais Lietuvos Bušido sporto šakos meistrais, miesto valstybinių bei visuomeninių organizacijų nariais. 

Prienų globos namus pagerbė Kauno sporto veteranai

290 Peržiūros

      Vedami gražios, ilgametės tradicijos LTOK Kauno apskrities tarybos iniciatyva Kauno sporto veteranų klubo ,,Ąžuolynas“ nariai  ir Lietuvos sporto muziejaus „Gilė“ ansamblis aplankė Prienų globos namų gyventojus. Tai buvo ne vien pagerbimas apsilankymu, bet ir drauge su minėtų namų bendruomene surengta graži Šv. Oninių,  atvirame kiemelyje tarp nuostabių  pušų, šventė.

Į Lietuvos sporto muziejų atkeliavo dovana iš už Atlanto

523 Peržiūros

               Gražiai ir šventiškai pasipuošusi pilnutėlė Lietuvos sporto muziejaus didžioji ekspozicijų salė, pasitiko  teniso mylėtojus,  atvykusius iš visos Lietuvos. Atvykimo tikslas -  ilgus metus lauktos, buvusio iškiliausio Lietuvių teniso meistro pasaulyje Vito Gerulaičio taurės įteikimas, kuri buvo  iškovota aukščiausio pasaulyje rango varžybose 1977 m. Italijoje. Taurę į Kauną atvežė Šiaurės Amerikos lietuvių fizinio auklėjimo sporto sąjungos prezidentas Laurynas Misevičius.