Pagerbti iškiliausi Kauno krašto kūno kultūros mokytojai

853 Peržiūros

Pasitinkant artėjančius Olimpinių žaidynių Tokijuje metus, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba drauge su Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija, ,,Ąžuolyno“ veteranų klubu bei Lietuvos sporto muziejumi, už ypatingą darbą puoselėjant olimpinį judėjimą jaunimo ne tik mokyklose, bet ir plačiose sportinėse bendruomenėse, surengė iškiliausio Kauno Krašto kūno kultūros mokytojo šventę.

Minint Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną, pagerbti Kauno krašto sportininkai

677 Peržiūros

   Tęsiant senas ir gražias tradicijas, pasitinkant Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną,  Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities tarybos,  Lietuvos sporto muziejaus bei  Sporto veteranų  klubo ,,Ąžuolynas“ iniciatyva kaip ir kiekvienas metais buvos surengta tradicinė šventė. 

Kviečiame dalyvauti mokinių rašinio konkurse!

1135 Peržiūros

Skelbiamas naujas mokinių rašinio konkursas tema: 

           „Ką gyvenime turėčiau nuveikti, kad mane prisimintų?“                

Konkursas vyks 2019 m. gruodžio 01 - 2020 m. vasario 01 dienomis.                             

Nuostatus parsisiųsti galima čia.

Lietuvos Olimpinės Akademijos įkūrimo 30-metis

271 Peržiūros

2019 m. lapkričio 8 d. Vilniuje buvo surengta konferencija, skirta Lietuvos Olimpinės Akademijos (LOA) įkūrimo 30-mečiui paminėti. Viena pagrindinių pranešimų skaitė pirmosios LOA tarybos narys, Lietuvos sporto muziejaus direktorius Pranas Majauskas.

Pasibaigė tradicinis Kauno miesto mero taurei laimėti skirtas Trikrepšio turnyras

790 Peržiūros

              Kaip ir prieš daugelį metų, taip ir šį kartą, buvo surengtas tradicinis Kauno miesto mero taurei laimėti skirtas darželinukų Trikrepšio turnyras, įvykęs Lietuvos sporto muziejaus Vytautų Augustauskų sporto kiemelyje.