Lietuvos Olimpinės Akademijos įkūrimo 30-metis

225 Peržiūros

2019 m. lapkričio 8 d. Vilniuje buvo surengta konferencija, skirta Lietuvos Olimpinės Akademijos (LOA) įkūrimo 30-mečiui paminėti. Viena pagrindinių pranešimų skaitė pirmosios LOA tarybos narys, Lietuvos sporto muziejaus direktorius Pranas Majauskas.

Pasibaigė tradicinis Kauno miesto mero taurei laimėti skirtas Trikrepšio turnyras

702 Peržiūros

              Kaip ir prieš daugelį metų, taip ir šį kartą, buvo surengtas tradicinis Kauno miesto mero taurei laimėti skirtas darželinukų Trikrepšio turnyras, įvykęs Lietuvos sporto muziejaus Vytautų Augustauskų sporto kiemelyje.

Lietuvos sporto muziejui iš JAV atvežti Rimo Šalaviejaus sportiniai apdovanojimai

231 Peržiūros

             Mus pasiekė džiugi žinia, kad  iš Čikagos į Lietuvą yra atvežti praeityje garsaus boksininko Lietuvos čempiono, Lietuvos išeivijos Šaulių Sąjungos aktyvaus nario Rimanto Šalaviejaus sportiniai apdovanojimai. 2019 m. rugpjūčio 26 d. į muziejų atvyko  Lietuvos Šaulių Sąjungos vadovybės ir atvykusių i Lietuvą Lietuvos išeivijos Šaulių Sąjungos atstovai atlikti oficialią apdovanojimų dovanojimo ceremoniją.

30 –toji kelionė į ,,Baltijos kelią“

261 Peržiūros

           Tą kartą, 1989 m. rugpjūčio mėn.,  vykdami į Vilnius – Ryga autostrados 105 –ąjį kilometrą pasižiūrėti kur stovės Kauno regiono žmonės Baltijos kelyje susikibę rankomis, net nepagalvojome, kad po 30 –ties metų vėl teks ten nuvykti - tik aišku jau visai su kita misija.

 

Lietuvos sporto muziejų aplankė pasaulio UFC 2017 metų čempionė Rožė Namajūnaitė

267 Peržiūros

                 2019 m. rugpjūčio 12 d. Lietuvos sporto muziejuje sporto federacijų, sportininkų bei artimųjų buvo gražiai ir šiltai sutikta ir pagerbta UFC 2017 m. pasaulio čempionė Roželė Namajūnaitė. Šia proga miesto sporto bendruomenė turėjo galimybę ne tik pamatyti, bet ir pabendrauti ne tik su ja pačia čempione, bet ir su jos artimiausiais žmonėmis: broliuku, mama, močiutėmis, dėdėmis ir kitais artimais žmonėmis bei sporto bendruomenės nariais, Kauno bokso federacijos prezidentu Rimantu Rutkausku, Lietuvos Bušido federacijos prezidentu Donatu Simonaičiu, prof. Arimantu Dumčiumi, dr. Raimundu Kaminsku, iškiliausiais Lietuvos Bušido sporto šakos meistrais, miesto valstybinių bei visuomeninių organizacijų nariais.