Virtualus muziejaus turas

Pasižvalgykite po muziejų virtualiai:

 

http://www.lietuvossportomuziejus.lt/tour/tour.html

Rašinio konkursas

304 Peržiūros

         Skelbiamas naujas mokinių rašinio konkursas tema: 

                          "PAVYDAS IR PUIKYBĖ SPORTE"                                                                    

  Konkursas vyks 2020 m. gruodžio 12 - 2021 m. balandžio 19 dienomis.                             

Nuostatus parsisiųsti galima čia.

Paminėtos Jadvygos Ramanauskienės gimimo 100-tosios metinės

87 Peržiūros

         Gimė Jadvyga Ramanauskienė - Stankutė 1920 lapkričio 29 d. Balandžių kaime Tauragės apskrityje. Jadvyga Ramanauskienė, prisimindama savo vaikystę, pasakodavo, kad ji augo septynių vaikų šeimoje, mirus mamai, tėtis buvo priverstas išleisti mane dirbti į tuo metu gastroliavusį cirką ,,Aušra“, nes visai atsitiktinai į mūsų kavinę užėjęs ,,Aušros“ cirko įkūrėjas Pranas Gudauskas pastebėjo mano sugebėjimus ir paprašė tėčio, kad jis lestų mane mokytis cirko meno. Pradžioje tėtis nesutiko, bet praėjus kuriam laikui, kai sukako dvylika metų, tėtis sutiko ir aš 1933 m. pradėjau dirbti ,,Aušros“ cirke.

Gražiai pagerbtas "Makabi“ sporto klubo atminimas

89 Peržiūros

2020 m. spalio 30 d į buvusio ,,Makabi“ sporto klubo aikštę rinkosi gražus būrys Kauno žydų bendruomenės, miesto gyventojų, bei svečių būrys, atėjęs pagerbti ,,Makabi“ sporto klubo dar prieškario laikais buvusią sportinę šlovę ir tą vietą, kur ilgus metus buvo žaidžiamas futbolas, o kartu ir pasigrožėti Gedimino Pašvensko sukurta skulptūra.

Dėl muziejaus lankymo

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimu Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“, pranešame, kad Lietuvos sporto muziejus NEDIRBS nuo lapkričio 7 d. iki lapkričio 29 d.