Lietuvos sporto muziejų aplankė pasaulio UFC 2017 metų čempionė Rožė Namajūnaitė

2019 m. rugpjūčio 12 d. Lietuvos sporto muziejuje sporto federacijų, sportininkų bei artimųjų buvo gražiai ir šiltai sutikta ir pagerbta UFC 2017 m. pasaulio čempionė Roželė Namajūnaitė. Šia proga miesto sporto bendruomenė turėjo galimybę ne tik pamatyti, bet ir pabendrauti ne tik su ja pačia čempione, bet ir su jos artimiausiais žmonėmis: broliuku, mama, močiutėmis, dėdėmis ir kitais artimais žmonėmis bei sporto bendruomenės nariais, Kauno bokso federacijos prezidentu Rimantu Rutkausku, Lietuvos Bušido federacijos prezidentu Donatu Simonaičiu, prof. Arimantu Dumčiumi, dr. Raimundu Kaminsku, iškiliausiais Lietuvos Bušido sporto šakos meistrais, miesto valstybinių bei visuomeninių organizacijų nariais.

Prienų globos namus pagerbė Kauno sporto veteranai

Vedami gražios, ilgametės tradicijos LTOK Kauno apskrities tarybos iniciatyva Kauno sporto veteranų klubo ,,Ąžuolynas“ nariai  ir Lietuvos sporto muziejaus „Gilė“ ansamblis aplankė Prienų globos namų gyventojus. Tai buvo ne vien pagerbimas apsilankymu, bet ir drauge su minėtų namų bendruomene surengta graži Šv. Oninių,  atvirame kiemelyje tarp nuostabių  pušų, šventė.

Į Lietuvos sporto muziejų atkeliavo dovana iš už Atlanto

Gražiai ir šventiškai pasipuošusi pilnutėlė Lietuvos sporto muziejaus didžioji ekspozicijų salė, pasitiko  teniso mylėtojus,  atvykusius iš visos Lietuvos. Atvykimo tikslas -  ilgus metus lauktos, buvusio iškiliausio Lietuvių teniso meistro pasaulyje Vito Gerulaičio taurės įteikimas, kuri buvo  iškovota aukščiausio pasaulyje rango varžybose 1977 m. Italijoje. Taurę į Kauną atvežė Šiaurės Amerikos lietuvių fizinio auklėjimo sporto sąjungos prezidentas Laurynas Misevičius.

Lietuvos sporto muziejaus, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities tarybos ir sporto veteranų klubo ,,Ąžuolynas“ iniciatyva Kauno Vytauto parke buvo paminėtas Lietuvos sportinio judėjimo gimimo vietos 100-metis. Šios šventės organizacinės komisijos pirmininkas Pranas Majauskas, skelbdamas šventės pradžią, pasakė: ,, Lenkiu galva ir dėkoju čia gausiai susirinkusiems pagerbti  tų žmonių, kurie 1919 m. neišpasakytai sunkiu besikuriančiai Lietuvai metu sugebėjo įsteigti Lietuvos sporto sąjungą ir čia šioje vietoje surengti pirmąją sporto šventę.

Šiltai prisimintos Paryžiaus Olimpinės Žaidynės

Lietuvos Tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba,  Lietuvos sporto muziejus ir sporto veteranų klubas „Ąžuolynas“ surengė Lietuvos sportininkų, dalyvavusių Paryžiaus olimpinėse žaidynėse, 95 - tųjų metinių sukakties minėjimą. Į šią šventę buvo pakviesi  futbolo bei dviračių sporto šakų atstovai.