Kauno mero taurės Trikrepšio turnyras

            Jau tapo gražia tradicija rugsėjo mėn. pakviesti Kauno miesto darželių auklėtinius, pedagogus, tėvelius į Lietuvos sporto muziejaus Vytautų Augustauskų vardo sporto kiemelį dalyvauti Kauno mero taurės Trikrepšio turnyre. Šią gražią šventę jau daugelį metų organizuoja Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija, LTOK Kauno apskrities taryba bei Lietuvos sporto muziejus. Tad ir šią 2018 m. rugsėjo 19 dieną pakili visų nuotaika šioje šventėje – jau tapo gera tradicija.

             Sudaryta kūrybinė grupė paruošė ir vykdė šventės programą: tai Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos narės: Daiva Statkevičienė – l/d „Ąžuoliukas“, Dana Makauskienė – l/d „Šarkelė“, Vilma Danienė – l/d „Vaikystė“, Alma Lukošiūnienė – l/d „Kūlverstukas“, Kristina Geišienė – l/d „Rasytė“, Ugnė Avižienytė – l/d „Žingsnelis“, Jurga Dirmantienė – Šančių l/d.

             Šventės dalyvius pasveikino praeityje buvę garsūs krepšininkai, daugkartiniai Lietuvos ir daugelio tarptautinių turnyrų čempionai: buvęs Kauno miesto meras ir daugkartinis Kauno miesto savivaldybės tarybos narys Gediminas Budnikas ir Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos vadovas Anatolijus Čiupkovas.

                      Turnyras prasidėjo šokėjų pasveikinimu. Šoko auklėtiniai iš l/d „Ąžuoliukas“ ir Šančių l/d. Sporto rungtyse dalyvavo jaunieji krepšininkai iš Kauno m. l/d „Ąžuoliukas‘, „Šarkelė“, „Kūlverstukas“, „Vėrinėlis“, „Rasytė“, „Žingsnelis“, Šančių l/d, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro l/d. Komandos žaidė ne tik trikrepšį, bet ir atliko kitas sportines užduotis. Noras laimėti garbingą taurę, vaikams suteikė jėgų parodyti savo sportinį azartą, greitumą, vikrumą, garbingą rungtyniavimą, pasidžiaugti bendravimu ir bendradarbiavimu turnyro metu.

                      Po varžybų ir iškovotų pergalių Kauno m. mero taurė įteikta visiems dalyviams, perduodant ją Lietuvos sporto muziejui tolimesniam saugojimui. Visoms komandoms įteiktos mažesnės taurės – didžiosios taurės kopijos. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti medaliais, diplomais, asmeninėmis dovanomis, nusifotografavo bendroje nuotraukoje.

                      Visų dalyvių vardu labai dėkoju Lietuvos sporto muziejaus direktoriui, LTOK Kauno apskrities tarybos pirmininkui Pranui Majauskui už ilgametį bendradarbiavimą ir nuoširdų dėmesį ikimokyklinio ugdymo įstaigoms. Ačiū už gražių tradicijų puoselėjimą, saugojimą, perdavimą kitoms kartoms, už nuoširdų žodį ir padrąsinimą pedagogams. Tai mums labai svarbu ir reikalinga.

 

Dana Makauskienė

l/d „Šarkelė“ neformaliojo ugdymo mokytoja, RIUKKPA valdybos narė.