Kauno miesto ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų ir 1-4 klasių mokinių šventė „Švarus vanduo – sveikas žmogus“

  Lietuvos sporto muziejuje, gegužės 11 d. į šaunų būrį susirinko 140 aktyviausių ir linksmiausių vaikučių iš Kauno Jono Žemaičio- Vytauto mokyklos-daugiafunkcio centro, Kauno specialiosios mokyklos, Kauno lopšelio darželio „Pagrandukas“, Kauno lopšelio-darželio „Naminukas“, Kauno Motiejaus Valančiaus mokyklos darželio ir Kauno Veršvų gimnazijos.

  Šventiniam renginiui prasidėjus iškilminga eisena, vėliau visi buvo pakviesti pasigrožėti Kauno sportinių šokių klubo „Rolo“ šokėjų pasirodymu. Rūpintis žmogaus sveikata, rinktis sveiką gyvenimo būdą ir nuolatos vartoti vandenį susirinkusius ragino Lietuvos sporto muziejaus direktorius Pranas Majauskas ir Kauno moksleivių aplinkotyros centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Lauruškienė.

  Renginio metu veikė kūrybinės dirbtuvėlės „Vandens eksperimentų ir atradimų šalyje“ ir „Aktyvių lašiukų šėlsmas“, judriausi šventės dalyviai jėgas išmėgino „Mažojo sportininko varžybose“. Kiekvienas vaikas turėjo progą iš arčiau susipažinti ne tik su pelyte Aukse, bet ir su Lietuvos sporto muziejumi, dalyvaujant įdomioje ekskursijoje „Vandens sporto šakos“.

  Prisiminimams ir įspūdžiams ilgiau išlikti padėjo organizatorių paruoštos staigmenos bei puikios atminimo dovanėlės įteiktos apdovanojimų ceremonijos metu.

  Dėkojame visiems šventės dalyviams ir primename, kad švarus vanduo tai sveikas ir laimingas žmogus!