Tradicinė Pavasario šventė Lietuvos sporto muziejuje

    2017 m. balandžio 22 d. Lietuvos sporto muziejuje buvo surengta tradicinė „Pavasario sporto ir meno šventė“. Šventėje dalyvavo Vilniaus veteranų sporto klubo „Aidas“ prezidentas Vitas Gudiškis,  akademikas Kazimieras Ragulskis, žurnalistas Juozas Šalkauskas, dr. Elena Puišienė, buvęs garsus krepšininkas Jurgis Kaziūnas, prof. Kaliksta Paulauskas, „Statybos“ vyr. redaktorius Juozas Šalčius, Juozas Gedminas, Laimutis Makauskas ir daugelis kitų garbių žmonių.

Susirinkusius svečius pasveikino sporto veteranų klubo „Ąžuolynas“ pirmininkas ir Lietuvos sporto muziejaus direktorius Pranas Majauskas. Savo kalboje, jis pasidžiaugė susirinkusių svečių gausa, aptarė šventės programą. Direktoriaus prašymu, buvo pagerbti anapilin išėję sporto veteranai. Toliau programoje vyko svečių pasisakymai. Iš kurių įsimintiniausias buvo Vilniaus veteranų sporto klubo „Aidas“ prezidento Vito Gudiškio,  kuris įteikė kvietimą Kauno sporto veteranų klubui „Ąžuolynas“ kvietimą į klubo „Aidas“ 25 metų Jubiliejaus paminėjimą 2017 m. gegužės 6 d.

Pasibaigus oficialiajai daliai, prasidėjo „Dainos konkursas“ ir „Margučių ridenimo varžybos“.

Pagal „Dainos konkurso“ taisykles svečiai buvo paskirstyti į tris komandas, kurios įnirtingai kovėsi tarpusavyje dėl nugalėtojų titulo. Visgi nugalėjo draugystė -  buvo paskelbtos lygiosios ir visiems įteiktas didžiulis šventinis tortas.

Toliau sekė „Margučių ridenimo varžybos“, kurių metu vėl buvo paskirstytos komandos ir margučiai riedėjo net šešiose komandose. Buvo daug emocijų ir azarto varžybų metu, kuomet vyko įnirtinga kova dėl margučių. Vėlgi nugalėjo draugystė.

Šventės pabaigoje visi konkursų dalyviai buvo apdovanoti specialiai šiai progai sukurtais aplankais ir  diplomais. Visi svečiai išsiskirstė linksmi ir puikiai praleidę laiką.