Pagerbtas daugkartinis Lietuvos imtynių čempionas Jonas Kugelis

             Vadovaujantis gražia tradicija, Kauno imtynių klubo iniciatyva Lietuvos sporto muziejuje 2017 m. kovo 10 d, dalyvaujant gausiam būriui buvusių ne tik varžovų, bet ir artimų, gerų draugų ir bičiulių,. iškilmingai buvo pagerbtas Lietuvos imtynių čempionas Jonas Kugelis.

              75 – ojo gimtadienio proga jis gali pasidžiaugti ne vieną kartą tapęs Lietuvos čempionu, bet ir jaunystėje nugalėjęs patį Pasaulio čempioną. Šis įvykis buvo prisimintas ne tik pademonstruojant vaizdine medžiaga, bet ir gražiai papasakota tiek Kauno imtynių klubo pirmininko Nerijaus Rimkaus, tiek Lietuvos sporto muziejaus direktoriaus Prano Majausko, bei buvusių jo bendražygių. Čia pat, Muziejaus didžiojoje salėje, buvo surengta J. Kugelio iškovotų apdovanojimų ir laimėjimų paroda.

                 Jubiliatas gali pelnytai didžiuotis ne tik sportiniais laimėjimais, bet ir sava veikla. Jis nuo jaunystės domisi Lietuvos žemių istorine praeitimi, renka senovinius daiktus. Ypač didžiuojasi savo seniausiu eksponatu – Pagonybės laikų akmenine grūdų trintuve. Taip pat ne ką mažiau vertas jo sūnaus Nerijaus rastas ir Jono atskleistas Lietuvos Didžiojoje kunigaikštystėje įkurtas ir iki 1940 m. gyvavęs Jotvingių kryžiaus riterių ordinas, kurio įkūrimo šaknys siekia 1487 m.

                 Už visus jo iškilius darbus ir laimėjimus jis  buvo ne tik pagerbtas, bet ir apdovanotas daugelio organizacijų. Tad ir šį kartą jį nuoširdžiai sveikino ir įteikė aibę dovanų susirinkę draugai, kolegos ir sporto organizacijų atstovai.