Kauno mero taurės Trikrepšio turnyras

              Ne tik gražiai, bet ir pakiliai pasibaigė darželinukų tradicinis Trikrepšio turnyras, skirtas Kauno miesto mero taurei laimėti. Rugsėjo 14 dienos popietę, šviečiant saulutei, į Lietuvos sporto muziejaus Vytautų Augustauskų vardo sporto kiemelį rinkosi būsimi olimpiečiai: dešimt stipriausių Kauno ikimokyklinių įstaigų komandų, kurioms vadovavo darželių auklėtojos: ,,Ąžuoliuko“ pedagogė Vilma Poniškaitienė, ,,Kūlverstuko“ pedagogė Jolanta Keršienė, ,,Pagranduko“ pedagogė Rasa Nislaitytė, ,,Pušaitės“ pedagogė Raminta Baranauskienė, ,,Rasytės“ pedagogė Aušra Leckienė, ,,Šarkelės“ pedagogė Aldona Šaulienė, ,,Šančių“ pedagogė Deimantė Vaitkaitienė ,,Vaidilutės“ pedagogė Diana Blinkova ir ,,Žingsnelio“pedagogė Ugnė Avižienytė.

Darželinukų komandos žaidė ne tik trikrepšį, bet ir atliko įvairias sportines  rungtis. Visos šventės programą vykdė v/d ,,Šarkelė“ pedagogė Dana Makauskienė, l/d “Ąžuoliukas“ pedagogė Daiva Statkevičienė, l/d „Kulverstukas“ pedagogė Alma Lukošiūnienė ir l/d ,,Rasytė“ pedagogė Kristina Gaišienė.

 Turnyras prasidėjo  Kauno darželinukų gražiausios rudens šventės komandų pristatymu, kurį atliko viena iš šio renginio sumanytojų,  ilgametė Kauno ikimokyklinių įstaigų fizinio lavinimo vadovių kūrybinio darbo įkvėpėja ir vadovė Viktorija Keženaitienė.

Jaunųjų Olimpiečių atvyko pasveikinti ir įteikti mero taurę  Kauno miesto vicemeras Vasilijus Popovas, Monrealio olimpinių žaidynių vicečempionas Vytautas Butkus, Kauno sporto veteranų klubo ,,Ąžuolynas“ tarybos narys Romualdas Rimdeika, vienas iškiliausių Lietuvos cirko meistrų Zigmantas Černiauskas ir kt. Varžybos vyko nepaprastai įtemtos ir  įnirtingos, tačiau visi žaidėjai pasižymėjo ne tik technišku žaidimu, bet ir kilniu elgesiu. Tad  po rungtynių buvo šmaikštaujama, kad medicinos  seselė buvo atėjusi „veltui“ ...

Po šaunių varžybų ir iškovotų pergalių Pereinamoji Kauno mero Taurė buvo įteikta šio gražaus renginio visiems dalyviams, įsiamžinant bendroje nuotraukoje, o po to perduodant ją Lietuvos sporto muziejui tolimesniam saugojimui. Visoms komandoms buvo įteiktos mažesnės taurės - didžiosios taurės kopija, jaunieji sportininkai taip pat buvo apdovanoti diplomais, medaliais bei asmeninėmis dovanėlėmis. Nepamirštos buvo ir  sporto vadovės, pedagogės,  bei darželių vadovės: joms buvo įteiktos LTOK Kauno apskrities tarybos padėkos. Kaip pavyzdį, pateikiame vienos iš apdovanotųjų pedagogių padėkos raštą: