Pakiliai finišavo 27-toji Kauno apskrities sporto šventė

            Dar 1989 m. startavusi Kauno apskrities Olimpinė diena, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities tarybos tęsiama  iki šių dienų. Birželio 4 dieną 12.00 val. didžiulis būrys vaikučių, moksleivių, sporto veteranų buvo sutikti ir pasveikinti Kaune prie S. Dariaus ir S. Girėno paminklo. Susirinkusius pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo narė Vincė Vaidevutė Margevičienė, šventės organizacinės komisijos pirmininkas Pranas Majauskas, LTOK vykdomojo komiteto narys Albinas Grabnickas, Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos prezidentas Anatolijus Čiupkovas. Tautos didvyrių garbiai prie paminklo vaikučiai iškilmingai  padėjo  gėlių bei, atvykusiems į šventę, surengė gražią meninę programėlę. Pasibaigus iškilmingam šventės atidarymui, šventės vedantysis Vytautas Kirkliauskas visus pakvietė vykti į starto vietas. Kauno Ąžuolyno parke gražiai papuoštoje starto vietoje pirmieji startavo Olimpinės myliukės  dalyviai, po jų sekė Olimpinės mylios ir penkių kilometrų bėgimo varžybos, kurias padėjo surengti Vidmanto Dobrovolsko vadovaujamas Kauno bėgimo mėgėjų klubas.  Tuo pat metu Lietuvos sporto universiteto sporto aikštėje vyko tradicinėmis tapusios Trikrepšio varžybos, kuriose  gausiausiai ir aktyviausiai dalyvavo  darželinukų komandos. Šventės dalyviams gražią sportinę programėlę parengė Kauno centro mokyklos jaunieji gimnastai. Nežiūrint šilto ir gražaus oro ir aktyvios sportinės kovos, šį kartą "be darbo" liko Greitosios Pagalbos komanda, kuri už puikų pasirengimą ir ištvermę buvo apdovanota šventės aukso medaliais. Visi šventės dalyviai ir atskirų sporto rungčių nugalėtojai, teisėjai bei organizatoriai, spaudos atstovai buvo apdovanoti šventei skirtais diplomais, padėkos raštais, medaliais bei  UAB ,,Naujojo Nevėžio“ skirtomis dovanėlėmis.

Nuoširdžiai dėkojame Viktorijai Kežinaitienei, Daivai Statkevičienei, Vilmai Danienei, už puikią meninę programą - Danai Makauskienei ir Jurgitai Dirmontienei.

         Tiek šventės dalyviai, o ypatingai vaikučiai bei jų tėveliai, šventėję ne tik pasportavę, patyrę pergalės džiaugsmą, bet ir įsiamžinę, dėkodami šventės organizatoriams, laimingi skirstėsi į namus.