2016 m. Mokinių rašinių konkursas "Ką reiškia kilnus elgesys sporte?"

  2016 m. vasario 25 d. Lietuvos sporto muziejuje buvo paskelbti mokinių rašinių konkurso „Ką reiškia kilnus elgesys sporte? “ rezultatai. Tai jau dešimtas tradiciniu tapęs Lietuvos mokinių rašinių konkursas, kurį organizuoja Lietuvos sporto muziejus, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Kūno kultūros mokytojų asociacija ir LTOK Kauno apskrities taryba.

Konkurso vertinimo komisija vertino  gautus 82 moksleivių rašinius iš Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų ir gimnazijų. Rašiniai buvo suskirstyti į 4 grupes. Pirmosios grupės (5-6 kl.) nugalėtoja tapo Eglė Mickeliūnaitė iš Pakruojo Linkuvos gimnazijos. II – oji vieta atiteko Emilijai Dorelytei iš Kauno raj. Kulautuvos pagrindinės mokyklos, o III – aja vieta džiaugėsi Skirmantė Minkevičiūtė iš Molėtų progimnazijos. Antros grupės (7-8 kl.) nugalėtoja tapo Jūratė Pociūtė iš Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos, II – ąją vietą laimėjo Olgerd Babkin iš Šalčininkų r. Eisiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos, o III – ąją vietą – Natalija Gedgaudaitė iš Šilalės raj. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos. Trečiosios grupės (9-10 kl.) nugalėtojai pasiskirstė taip: I vieta – Matas Kandrotas iš Kauno Maironio Universitetinės gimnazijos, II vieta - Kristupas Dautartas iš Kėdainių Šviesiosios gimnazijos, III vieta – Rūta Abramovičiūtė iš Klaipėdos r. Dituvos pagrindinės mokyklos. Ketvirtosios grupės (11-12 kl.) rezultatai tokie: I vieta – Arnas Valvonis iš Alytaus r. Butrimonių gimnazijos, II vieta – Gretė Lukošaitytė iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos, III vieta – Andželika Pilvelytė iš Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos.

Konkurso laureatai buvo apdovanoti taurėmis, o visi dalyviai – diplomais ir medaliais. Mokytojams padėjusiems rengti rašinius taip pat buvo skirtos padėkos raštai ir gražūs žodžiai. Įdomią ir turiningą meninę programą „Olimpo dievai“ pristatė Kauno Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos mokiniai.