Olimpinė diena džiugino kauniečius ir miesto svečius

                     

            Praeitą sekmadienį, birželio 7 d. Kaune buvo surengta Tradicinė Olimpinė diena, kurioje dalyvavo ir būsimieji olimpiečiai. Tai penktoji Olimpinė diena, kurioje dalyvauja Kauno miesto ikimokyklinių įstaigų auklėtiniai. Kaune dar 1989 m. startavo pati pirmoji Olimpinė diena, kuri sėkmingai buvo rengiama 25 metus. Tik reikia pasidžiaugti, kad ši mums 26 - oji, buvo surengta Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Kauno miesto savivaldybės pastangų dėka, pranoko visas iki šiol buvusias visoje Lietuvoje tiek savo gausa, įvairove, išradingumu, kūrybiškumu, kultūra, saugumu, susiklausymu, dovanomis ir dar daug kuo.

          Visų sporto organizacijų, sporto klubų, sporto federacijų, Neįgaliųjų sąjungos, moksleivijos, studentų, bėgimo mėgėjų klubo, ir daugelio kitų organizacijų surengti pasirodymai buvo nuostabūs ir nepakartojami.

           Reikia paminėti, kad ne tik šventės organizatorius, bet ir svečius, o ypatingai tėvelius, senelius bei broliukus su sesutėmis žavėjo būsimųjų olimpiečių pasirodymas bėgant Olimpinę myliukę – 198 m. ir žaidžiant trikrepšį. Kurie iš pačios Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės rankų už klilnų elgesį, parodytą ryžtą, ištvermę, technišką žaidimą buvo apdovanoti ne tik olimpiniais diplomais, olimpiniais aukso medaliais, bet ir asmeninėmis dovanėlėmis.

 

Pranas Majauskas

 

Nuotraukos Dainiaus Litvinsko ir Guodos Majauskaitės