Pasibaigė tradicinis Kauno miesto mero taurei laimėti skirtas Trikrepšio turnyras

Kaip ir prieš daugelį metų, taip ir šį kartą, buvo surengtas tradicinis Kauno miesto mero taurei laimėti skirtas darželinukų Trikrepšio turnyras, įvykęs Lietuvos sporto muziejaus Vytautų Augustauskų sporto kiemelyje.

Šiame turnyre dalyvavo LD ,,Šarkelė“ pedagogė Virginija Ribašauskienė, LD ,,Ąžuoliukas“ pedagogė Rita Žukauskienė,  LD ,,Vaikystė“ pedagogė Kristina Abraitienė, LD ,,Rasytė“ pedagogė Audronė Domanaitienė, LD Vėrinėlis“ pedagogė Gražina Sidabrienė, LD ,,Kūlverstukas“ pedagogė Loreta Mačiulienė, LD “Žingsnelis“ pedagogė Kornelija Balčiūnaitė, „Šančių lopšelio – darželio“ pedagogė Kristina Sakalė, LD ,,Atžalėlė“ pedagogė Santa Eglinskienė, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro lopšelio - darželio pedagogės Brigita Bačkytė ir Inga Gogelienė.  Programą renginiui parengė kūno kultūros pedagogės Dana Makauskienė (LD „Šarkelė“), Daiva Statkevičienė (LD „Ąžuoliukas“), Alma Lukošiūnienė (LD „Kūlverstukas“), Kristina Geišienė (LD „Rasytė“), Jurgita Dirmontienė (Šančių lopšelis – darželis), Vilma Danienė, (LD „Vaikystė“), ir Ugnė Avižienytė (LD „Žingsnelis“).

Šventę atidaręs, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities tarybos atsakingasis sekretorius Pranas Majauskas pasidžiaugė, kad kiekvieni metai išugdo ir į šį gražų ir jaukų Vytautų Augustauskų kiemelį palydi pačius iškiliausius Kauno ikimokyklinių įstaigų ne tik  jaunuosius krepšininkus, bet ir krepšininkes. Ir, kad šis, dar prieš daugelį metų iš Sankt Peterburgo į Kauną, o vėliau ir į Lietuvą atkeliavęs žaidimas, prigijo ir tapo labai mėgstamu vaikučių tarpe. Sveikindamas vaikučius ir visus į šventę atvykusius svečius, P. Majauskas paprašė pažvelgti į čia pat už tinklinės muziejaus tvoros kylančius Lietuvos krepšinio federacijos būsimus Rūmus, kuriuose ateityje puikuosis ne tik iš Europos, Pasaulio čempionatų, Olimpinių žaidynių  grįžę mūsų didieji krepšininkai, bet ir Trikrepšio turnyrų nugalėtojai...

Vaikučius pasveikino ir visokeriopos sėkmės palinkėjo Lietuvos Krepšinio sporto veteranų prezidentas Anatolijus Čiupkovas, šio gražaus turnyro viena iš  pirmųjų organizatorių Viktorija Keženaitienė bei Lietuvos sąjūdžio švietimo komiteto pirmininkas Zigmas Tamakauskas.

Po nuostabios vaikučių meninės ir sportinės programėlės bei Trikrepšio varžybų visi turnyro dalyviai buvo ne tik pagerbti, bet ir apdovanoti. Pereinamoji šio turnyro taurė, kaip ir visada nugalėtojams sutikus, buvo palikta Lietuvos muziejui, o jaunieji krepšininkai buvo apdovanoti vardiniais diplomais ir aukso medaliais, o darželių komandos gražiomis taurėmis ir padėkos raštais, darželių komandų vadovės ir užduotis parengusios ir visą turnyro eigą pravedusios kūno kultūros pedagogės apdovanotos Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities tarybos padėkos raštais:

 

Tradicinių Trikrepšio varžybų Kauno  miesto mero taurei laimėti proga

          Miela pedagoge, nėra gyvenime kilnesnės pareigybės kaip pedagogo, o tuo labiau dirbančio su pačiais mažiausiais bei patikliausiais. Tad ir šį kartą vedini Jūsų vaikučiai ne tik apsilankė sporto muziejuje, bet ir šviečiant saulutei, žalioje aikštelėje, tik ką pasibaigus Pasaulio vyrų krepšinio čempionatui, stebint  gausiam būriui sirgalių, Kaune įrodė, kad jie neprastesni už ten buvusius  ir ne tik nugalėjo, bet ir iškovojo aukso medalius bei visų pripažinimą ir pagarbą. Tad už visą Jūsų triūsą ruošiant juos, šiai pergalei nuoširdžiai dėkojame ir skiriame Jums šias Romo Bernoto eiles: 

      

 

        Šiomis gal kiek ir graudžiomis buvusio neeilinio sportininko eilėmis linkime Jums stiprios sveikatos, atkaklumo ir ištvermės  ne tik paruošiant, bet ir palydint juos  į nelengvą, o neretai ir pralaimėjimų  kupiną sportininko kelią, suteikianti  jiems  vilties ir pasitikėjimo savo jėgomis, mokėti grožėtis, džiaugtis ir didžiuotis, kad ir pačiais kukliausiais jų laimėjimais.  

            Atsakingasis sekretorius                                                    Pranas Majauskas

2019 m. rusėjo 17 d.

 

              Po gražaus ir turiningo šio turnyro iškilmių uždarymo visi sveiki it laimingi išvyko į namus su viltimi, kad šis tradicinis Trikrepšio turnyras dar gyvuos ilgai, ilgai.

Pranas Majauskas