Sveikatos stiprinimo šventė "Žalia diena"

2019 m. gegužės 9 d. Lietuvos sporto muziejaus kiemelyje įvyko Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos kartu su Lietuvos sporto muziejumi ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba organizuotas Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-4 klasių mokinių sveikatos stiprinimo šventė „Žalia diena". Per 200 vaikų į šventę atvyko žaliai apsirengę arba su žaliais akcentais rūbuose. Susirinkusius pasveikino Lietuvos Sporto muziejaus direktorius Pranas Majauskas.
     Šventės metu mokiniai šoko flashmobe „Žaliu ritmu“, kurį pravedė "Me gusta" šokėjai, piešė patį „žaliausią“ ir didžiausią dvidešimties metrų bendrą piešinį „Žalia žinutė“, dalyvavo orientaciniame žaidime Lietuvos sporto muziejaus patalpose ir tuo pačiu žaismingai susipažino su jo ekspozicija.
     Visus dalyvius apdovanojo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, Lietuvos sporto muziejus, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno taryba, o šventės rėmėjas "Kvadratu LT" vaikams įteikė spalvingų balionų. Visi išsiskirstė su puikia nuotaika ir mintimi susitikti dar ne vienoje šventėje.
  

   Renginio koordinatorė Eglė Rakauskienė