LTOK Kauno apskrities taryba ne tik prisiminė atliktus, bet ir aptarė būsimus darbus

112 Peržiūros

             Gal kiek ir keistai skamba, kad paskutinę  2020 m. birželio dieną į Lietuvos sporto  muziejaus Vytautų Augustauskų kiemelį rinkosi LTOK Kauno apskrities tarybos nariai. Nejučiomis kyla klausimas, o kokiu gi reikalu? Atsakymas aiškus: užbaigti praeitų metų darbų įvertinimą ir pasitarti, kaip sekasi šiais metais. Šį nepaprastai svarbų įvykį buvo nutarta atlikti mūsų būsimiems olimpiečiams  skirtoje Olimpinės Dienos šventėje, kuri LTOK Kauno apskrities tarybos ir Lietuvos sporto muziejaus bei vaikų vasaros stovyklėlės iniciatyva buvo surengta Sporto muziejaus bazėje. 

Nors ir pavėluotai, bet ,,nepamiršti“ liko mūsų mažieji sportininkai

157 Peržiūros

           2020 m. birželio 25 d. Lietuvos sporto muziejuje įvyko Lietuvos ikimokyklinių įstaigų tradicinio Trikrepšio festivalio, skirto Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti, rezultatų aptarimas bei dalyvių apdovanojimas. Festivalyje dalyvavo vaikų lopšeliai - darželiai iš Kauno, Druskininkų, Vilniaus, Jonavos, Radviliškio, Kalvarijos ir kt. Iš viso festivalio renginyje dalyvavo per 1800 darželinukų ir 240 suaugusiųjų.

Iškiliai paminėta Kauno futbolo ir beisbolo klubo – 25 metų sukaktis

182 Peržiūros

2020 m. kovo 6 d., kaip niekada į Lietuvos sporto muziejų ne tik atėjo, bet ir iš įvairių Lietuvos vietų suvažiavo buvę ir šiuo metu dar žaidžiantys futbolą garsūs futbolininkai, futbolo treneriai, buvę Kauno futbolo ir beisbolo klubo nariai, federacijos vadovai ir svečiai. Čia Kauno futbolo ir beisbolo klubo 25 metų jubiliejaus garbei buvo surengtas ne tik gražus paminėjimas, bet ir  buvusio klubo  direktoriaus Romualdo Kontrimo iniciatyvos ir pastangų dėka kartu su Lietuvos sporto muziejaus kolektyvu buvo surengta graži šventė bei nuostabi, visus klubo gyvenimo ir veiklos etapus primenanti, paroda ir Naglio Miknevičiaus video filmo peržiūra.

Įvyko 13 – asis Lietuvos mokinių rašinio konkursas tema ,,Ką gyvenime turėčiau nuveikti, kad mane prisimintų?“

239 Peržiūros

          Keturios  institucijos: LTOK Kauno apskrities taryba, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija ir Lietuvos sporto muziejus jau 13-tąjį kartą surengė Lietuvos mokinių rašinio konkursą olimpine tematika.    

Lietuvos sporto muziejuje iškiliai paminėta Vasario 16- oji diena

416 Peržiūros

 

     Į muziejaus didžiąją salę gausiai rinkosi ne tik olimpiečiai, sporto veteranai, bet ir gausus Kauno Sąjūdžio bei kitų organizacijų būrelis. Tai Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM direktorius plk. ltn. Virgilijus Vilkelis, Šilainių seniūnijos seniūnaitis  Ats. plk. Jonas Marcinkus, Šaulys, vyr. srž.  Romas Eidukevičius, Kauno sąjūdietis, kultūrologas Dominikas Petras Akstinas, Kauno sąjūdietis, visuomenininkas Romualdas Jakubonis, Šaulys, savininkų bendrijos "Santarvė" pirmininkas Julius Proškus, Šaulys, Kauno sąjūdietis Jonas Arbačiauskas, Nepriklausomybės gynėjų sąjungos Trakų skyriaus pirmininkas ats. kpt. Gintas Vilkelis, Lietuvos kariuomenės rezervo karių asociacijos Kauno skyriaus narys, Lietuvos samariečių bendrijos prezidentas Sigitas Klimas, Lietuvos kariuomenės rezervo karių asociacijos Kauno skyriaus narys, Sąjūdžio dailininkas Tautvilas Rinkevičius, Baltijos jūrų skautai vadovė Jurgita Paškevičienė, Kauno sąjūdietis Vytautas Butkus, Šaulė Genutė Jokubauskienė, Stasio Lozoraičio Senjorų Akademijos  prorektorė Rima Čepurnienė, Šaulys, Kauno Šv. Jurgio konvento gvardijonas, Lietuvos skautų kapelionas kun. Saulius Bytautas OFM, Kauno evangelikų liuteronų  parapijos klebonas  kun. Saulius Juozaitis, Šaulys, metraštininkas Jonas Ivaškevičius, Šaulys Saulius Marcinkus ir kiti.